slidemini

Produkcja spotów reklamowych


Sukcesem spotu marketingowego zależy od wielu czynników, z czego większość nie jest związana z samym przedmiotem reklamy. Bardzo ważnym czynnikiem który może przynieść sukces jest głos narratora, który powinien być przyjemny dla ucha słuchacza i zachęcać go do analizy całej fabuły reklamy . Dlatego oferujemy Państwu profesjonalnego lektora reklamowego, który sprawi, że Twój spot marketingowy odniesie sukces! Produkcja spotu reklamowego, który dotrze do odbiorców i zostanie przez nich pozytywnie odebrany, jest nie lada wyzwaniem. Jeśli więc chcesz nagrać profesjonalny dźwiękowy spot reklamowy skorzystaj z naszych usług. Jesteśmy wykształconymi specjalistami od tworzenia atrakcyjnych form reklamowych, w których można usłyszeć wspaniałych lektorów. Nasza firma współpracuje z najlepszymi osobami odpowiadającymi za dźwięk podczas produkcji spotu reklamowego dzięki którym stworzymy dla Ciebie niepowtarzalny materiał promocyjny. Zajmujemy się wszelkimi formami dźwiękowymi, które można użyć w swoich reklamach, spotach.


Dlaczego warto?


Usługa lektora reklamowego to doskonała inwestycja, wbrew pozorom bowiem podkładanie głosu w spocie nie jest łatwym zadaniem. Dobry narrator musi mieć przede wszystkim doskonałą dykcję, w przeciwnym wypadku jego kwestia może być niezrozumiała dla słuchaczy nagrania.


Szczegóły dotyczące oferty


W naszym studio nagraniowym zajmujemy się realizacją reklam dźwiękowych. W zależności od Twoich potrzeb nagranie może trwać 8, 15, 30 czy 45 sekund, jednak realizujemy też spoty o większej długości. Nasi lektorzy podejmują się też podkładania głosu do reklam odtwarzanych w samochodzie, a także dźwiękowych billboardów telewizyjnych czy nagrań udostępnianych na stronach internetowych. Jednak nasza usługa to nie tylko sam lektor, ale też tłnagrania, na życzenie w spocie umieszczamy też podkład dźwiękowy, zawierający np. ciekawe efekty specjalne, które zwiększą atrakcyjność przekazu


Co możemy dla Ciebie zrobić?


• materiały reklamowe, przeznaczone dla stacji radiowych o różnych długościach czasowych
• dźwiękowe billboardy telewizyjne,
• reklamę dźwiękową z samochodu,
• spoty dla firm zajmujących się audio marketingiem,
• ciekawe i przykuwające uwagę nagrania na strony internetowe (dla firm i klientów prywatnych),
• jakiekolwiek inne ścieżki dźwiękowe.
W zależności od potrzeb spot może zawierać podkład dźwiękowy, efekty specjalne, a także nagranie lektorskie. Klient więc dostaje kompletną ścieżkę audio.

 

2016-2022 © Wszystkie prawa zastrzeżone NOXEMA GROUP
facebook
reverbnation