slidemini

NOXEMA Complete Studio – to nowa jakość profesjonalnych producentów muzycznych oraz wokalistów wykonujących muzykę i wokale na zlecenie zewnętrznych podmiotów : koncernów, firm , osób prywatnych . Nasza grupa to wyszkoleni i wykształceni muzycznie ludzie , mających za sobą wieloletnie doświadczenie w produkcji dźwięku w różnych gatunkach muzycznych. W jednej grupie umożliwiamy naszym klientom dobranie odpowiednich technik muzycznych i gatunków muzyki na ich potrzeby.

Każdy z naszych muzyków – kompozytów specjalizuje się w innym oryginalnym stylu muzycznym. Oferujemy niepowtarzalne aranżacje - podkłady muzyczne dla wokalistów, zespołów i innych produkcji muzycznych . Produkujemy ścieżki dźwiękowe do filmów, gier i różnego rodzaju aplikacji komputerowych, realizujemy zamówienia od firm reklamowych oraz innych podmiotów gospodarczych , instytucji Państwowych i osób prywatnych, realizujemy profesjonalne nagrania wokalne dla muzyków i artystów. Producenci NOXEMA produkują we własnych, profesjonalnie wyposażonych studiach muzycznych na terenie całej Polski i Europy.

NOXEMA Complete Studio powstało z potrzeby wypełnienia luki na rynku muzycznym w którym brakowało jednej dużej grupy w której szeregach są wszyscy znani producenci, którzy realizują muzykę zupełnie od podstaw na indywidualne potrzeby klienta. Wszystkie produkcje wykonywane są elektronicznie , a także z wykorzystaniem instrumentów akustycznych i najnowocześniejszych technik w dziedzinie realizacji dźwięku przy udziale najnowszych technik komputerowych.

JUŻ DZIŚ STWÓRZ SWÓJ NIEPOWTARZALNY PRODUKT DZIĘKI GRUPIE NOXEMA MUSIC COMPLETE STUDIO

To nasz klient decyduje jaka dokładnie ma być kompozycja - muzyka dla Twoich potrzeb nasze kompetencje i umiejętności.

MK

CEO NOXEMA COMPLETE STUDIO

2016-2022 © Wszystkie prawa zastrzeżone NOXEMA GROUP
facebook
reverbnation