slidemini
Kariera muzyczna

 

Marzysz o karierze w branży muzycznej? Chcesz zaprezentować swój utwórszerokiej publiczności? Chcesz umieścić próbkę swoich wokalnych możliwości w sieci? Wspaniale! Świetnie, że tu jesteś! Podkłady i aranzacje muzyczne to nasza specjalność!

 

Muzyka do reklam

 

Zastanów się przez moment, jakim niebanalnym pomysłem byłoby wykorzystanie muzyki elektronicznej w reklamie Twojego produktu Twojej firmy lub wykorzystanie podkładu instrumentalnego wdynamicznym trailerze zapowiadającym jesienną ramówkę w telewizji. Wyobraźnia to jedyne Twoje ograniczenie . Producenci Noxema zajmą się resztą.

Muzyka filmowa

 

Jako warstwa dopełniająca obraz, muzyka filmowa jest tym, co producenci Noxema pokazują prawdziwe swoje możliwości i zdolności kompozytorskie ten styl jest niesamowicie skomplikowany i wymaga ogromnej wiedzy i techniki w produkcji muzyki.


Muzyka do gier i aplikacji


Czym byłyby wszelakiego rodzaju gry - przygodowe, strzelanki, wyścigi - z wyłączonym głosem? Muzyka w grach i aplikacjach jest nieodłącznym elementem składającym się na sukces funkcjonowania całego projektu .


Ghost Production

W naszej ofercie znajduje się także usługa tzw. "ghost production" - polega ona na wykonaniu utworu przez danego artystę, a następnie sprzedawaniu i dystrybuowaniu go pod nazwą drugiego artysty. Całość odbywa się na podstawie umowy o przeniesieniu majątkowych praw autorskich do utworu. Jeżeli zatem jesteś początkującym producentem i pragniesz szybko zaskoczyć swoich znajomych NOXEMA pomoże Tobie.
2016-2022 © Wszystkie prawa zastrzeżone NOXEMA GROUP
facebook
reverbnation